Haber

Nikah şahidi Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a: Çocuk sayınıza karışmıyoruz

İyi parti Genel Başkan Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi YETER Parti Küme Başkan Yardımcısı Adnan Beker’in kızı Mehtap Beker ve Berkay İpek çifti; Ankara Sheraton’da düzenlenen düğün törenine katıldı. Akşener, genç çiftin nikah şahidi oldu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın nikahına Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen şahitlik etti.

“SAYISINI KARŞILAMIYORUZ AMA NASIL BÜYÜDÜĞÜYLE İLGİLENİYORUZ”

Ardından bir konuşma yapan Akşener, “Kız bizim ama ben en çok damatlara üzülüyorum. Çok şahit oldum. Çoğu zaman şöyle bir şey oluyor: Damat güzelse kızın annesi çok seviniyor. Çocuğun annesi en çok gücenir.Kızın babası damadın gözleri bozuk,önemli değil,üzgün,ağlamak üzere…Oğlanın babası çok memnun,sınırı aşmaktan çok mutlu.İşte bu ortadaki gelin ağaya acıdığını zanneder ama sonuçta bir şey daha vardır evlatların olur unutulursun torun sevgisi anaları babaları buluşturur eminim sen de sahip çıkarsın bol eğlenceler oğlum.Üç’ten bahsedeceğim: sabır, sevgi ve saygı.”

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Akşener şöyle devam etti: “Şimdi üç belediye başkanımız buradalar. Fethi Lider, Alper Lider, Mansur Lider. Bir alkış alalım. Çünkü bu çifti bugün burada yüzümüz gülerek evlendiriyorsak; 13’üncü Cumhurbaşkanı ise Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olacak” dedi. “Eğer bir vakıf kurabildiysek bunu bu arkadaşlarımızın hizmetlerine borçluyuz. Arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu