Haber

MKE Ankaragücü-Gaziantep FK maçı sonrası

Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erdal Güneş, Spor Toto Büyük Lig’de MKE Ankaragücü’nü 2-0 yendikleri maçta oyuncularının performansını öven, “Bugünün kahramanları futbolculardır.” dedim.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Güneş, çok güzel bir grupla uğraştıklarını söyledi.

Maçın manevi yönünün kendileri için çok daha değerli olduğunu anlatan Güneş, “Oyuncularla fazla çalışma şansımız olmadı. Oyuncularımızı psikolojik olarak yükseltmeye çalıştık. Sahadaki performansımız bunu başardığımızı gösteriyor.” .Tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum bugünün kahramanları futbolcular.Tepki vermemiz gerekiyordu.Maçı kazandık.Galibiyetin tadını çıkaracağız ama ondan sonra bir sonraki maça hazırlanacağız.İnşallah bu takım, bu şehir herhangi bir sorun yaşamayacak.” dedi.

Erdal Güneş, kendisine ne verilirse yapmaya hazır olduğunu belirterek, “Gaziantep FK’nın teknik direktörü olmak herkes için bir onur ve gurur. 6 yıldır burada antrenörlük yapıyorum. Her birimizden bir şeyler öğrendim. Koçlar ve ben öğrenmeye devam ediyoruz. Dar bir dönemdeyiz. Hedefimiz önce takımı ayağa kaldırmak, sonra hangi görev verilirse ben hazırım.” sözlerini kullandı.

mahmudiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu